Trendy

Najlepsze marki wśród koców i pledów

Wśród najlepszych marek koców i pledów znalazły się: Red Lychee, Woolrich oraz Klippan. Co o nich wiemy?

Koce lub pledy chyba każdy posiada w swoim domu. Ciepła narzuta chroni przed zimnem zwłaszcza podczas miesięcy zimowych i minusowych temperatur za oknem. Aby cieszyć się kocem przez długie lata i nie rozpaczać po kilkakrotnym jego wypraniu, warto postawić na produkty wysokogatunkowe. Wśród najlepszych marek koców i pledów znalazły się: Red Lychee, Woolrich oraz Klippan. Co o nich wiemy?

Red Lychee

Najlepsze marki wśród koców i pledów. Portal Koce.Info - Cała wiedza o kocach i pledach.
Niektórzy zgodnie twierdzą, że koce Red Lychee są na rynku niezastąpione.

Niektórzy zgodnie twierdzą, że koce Red Lychee są na rynku niezastąpione. Co świadczy o ich wyjątkowości? Każda kolekcja wprowadzana przez firmę oznacza się takimi cechami, jak:
– wysoka jakość;
– dbałość o detale;
– oryginalny design zgodny z panującymi trendami.

Powyższe aspekty są niezwykle ważne dla klientów, a Red Lychee doskonale zdaje sobie z tego sprawę, stawiając na stylowe pledy i koce z najlepszych materiałów. Firma w swojej ofercie ma koce, pledy, narzuty oraz poduszki dekoracyjne.

Niektórzy zgodnie twierdzą, że koce Red Lychee są na rynku niezastąpione.

Charakterystyczne dla marki logo w postaci inicjałów R i L zaprojektowała znana meksykańska artystka – Laura Mendez. Jak sama mówi, zaprojektowała go tak, aby w wyrazisty sposób podkreślić ponadczasowy styl i ekskluzywny charakter marki, nawiązując do niepowtarzalnych produktów, jakie oferuje firma Red Lychee.

Koce Red Lychee można nabyć w najlepszych sklepach internetowych, takich jak najbardziej popularny wśród koców i pledów – Koceo.pl, w wybranych, dobrych sklepach stacjonarnych oraz bezpośrednio na stronie producenta – www.red-lychee.pl.

Woolrich

Najlepsze marki wśród koców i pledów. Portal Koce.Info - Cała wiedza o kocach i pledach.
Jasno określony cel obrany przez firmę Woolrich pozwolił na wyprodukowanie wysokiej jakości wełnianych koców.

Jeden z najstarszych producentów odzieży zimowej. I właściwie od tego należałoby wyjść, opisując markę Woolrich. Od początku istnienia jej celem było stworzenie linii odzieży skutecznie zabezpieczającej przed wymagającym, górskim klimatem, ale jednocześnie praktycznej i zapewniającej komfort podczas noszenia.

W 1830 roku John Rich, którego ojciec był z zawodu tkaczem wełny, postanowił spróbować swojego szczęścia w Stanach Zjednoczonych. Opuścił Liverpool i po krótkim pobycie w Filadelfii, otworzył pierwszą fabrykę wełny w Pensylwanii. 15 lat później miał już na swoich barkach kolejną siedzibę, która do dzisiaj stanowi historyczne miejsce i nadal prężnie działa, zatrudniając wiele osób. Można śmiało wysnuć przypuszczenie, że jasno określony cel obrany przez firmę Woolrich pozwolił na wyprodukowanie wysokiej jakości wełnianych koców.

Klippan

Najlepsze marki wśród koców i pledów. Portal Koce.Info - Cała wiedza o kocach i pledach.
Klippan powstała w 1879 roku, słynie z produkcji tekstyliów domowych.

Najlepsze koce to nie tylko Red Lychee i Woolrich. Nie sposób nie wspomnieć o słynnej szwedzkiej firmie z wieloletnią tradycją. Klippan powstała w 1879 roku, słynie z produkcji tekstyliów domowych. W swojej ofercie posiada: koce, poduszki, obrusy, narzuty i tekstylia dziecięce. Oparte wyłącznie na naturalnych komponentach, takich jak wełna, len i bawełna, cieszą się wśród odbiorców dużym uznaniem.

3 komentarze

  1. Też mam same jak najlepsze opinie dotyczące koców Red Lychee. Mam dwa koce od nich i dwa są bardzo ekskluzywne

  2. Jakieś 5 lat temu kupiłam komplet składający się z narzuty wełnianej i dwóch poduszek Red Lychee. Mam te produkty do dzisiaj i nie żałuję wyboru, choć pamiętam, że długo się zastanawiałam, czy warto wydać, jak na tamte czasy sporo pieniędzy, Polecam tę markę.

  3. A ja właśnie zastanawiam się nad kupnem koca i czytam różne o kocach Red Lychee opinie. Już nawet sobie jeden upatrzyłam, ale nie mogę się ostatecznie zdecydować. Jak te koce zachowują się po latach. Mechacą się?

Napisz komentarz