Współpraca

Z góry dziękujemy, za odwiedziny na tej stronie. Portal Koce.info – z miłości do koców i pledów, jak sama nazwa wskazuję, powstał z miłości do szerokiego zagadnienia, jakim są koce, pledy. Doskonale wiemy, że te przedmioty, cudownie spełniają swoją funkcję podczas zimowych wieczorów, ale też cudownie miło i przyjemnie wśród ich otoczenia, spędzić czas na tarasie w każdą inną porę roku.

Nasz portal powstał właśnie z takiej miłości, chcemy, aby nasz portal był opiniotwórczy, rzetelny i fachowy, głównie pod kątem tematyki wokół tej szerokiej branży, jakiej są koce i pledy.

Pragniemy wytyczać trendy.

Chcemy również, aby nasi czytelnicy wiedzieli więcej, orientowali się w zakresie materiałów, technik czyszczenia i prania, oraz dbania o przedmioty, które sprawiają tyle przyjemności.

Chętnie nawiążemy współpracę z redaktorami, poruszającymi się w tej tematyce, jak również tematyce life stylowej, materiałowej, oraz pielęgnacyjnej w zakresie naszej miłości do koców i pledów.

Oferujemy również miejsca reklamowe dla naszej branży, jeżeli interesuję Cię współpraca z nami, prosimy o kontakt – wspolpraca@koce.info