Trendy

Koce Home and You – Kierunek Poliester

W ofercie Home and You dominują koce poliestrowe, ale do do dyspozycji klientów są również modele akrylowe, akrylowe z domieszką poliestru oraz koce z wiskozy z domieszką akrylu lub bawełny.

Home and You to sklep z produktami do wyposażenia wnętrz. Swoją ofertę kieruje do wszystkich osób, dla których ważna jest estetyka oraz tych, którzy podążają za trendami w aranżacji wnętrz. W swoim asortymencie posiada artykuły niezłej jakości w przystępnych cenach. Salony marki Home and You podzielone są na cztery strefy, a każda z nich odpowiada za inne pomieszczenie w domu – salon (najbardziej rozbudowana strefa), kuchnię, łazienkę oraz sypialnię.

Home and You – z czego słynie?

Projektanci Home and You podążają za nieustannie zmieniającymi się trendami, stawiając sobie za cel stworzenie ciepłego i przytulnego domu. Zespół kreuje własne koncepcje i inspiracje do stworzenia oryginalnej przestrzeni w każdym wnętrzu. Sklep Home and You oferuje akcesoria domowe, tekstylia i dekoracje, które nadadzą pomieszczeniu przyjaznego charakteru. Godne polecenia są tematyczne kolekcje, nawiązujące do pór roku i różnych stylów. Produkty z asortymentu sklepu Home and You sprawią, że każdy urządzi wnętrze, spełniające jego oczekiwania, emanujące pozytywną energią, a jednocześnie niosące spokój i wyciszenie.

Koce Home and You

Koce Home and You
W ofercie Home and You dominują koce poliestrowe, ale do do dyspozycji klientów są również modele akrylowe, akrylowe z domieszką poliestru. (Fot.: https://www.home-you.com)

Oferta koców Home nad You to produkty w rozmiarach od 110×140 cm po 200×220 cm. Asortyment obejmuje koce uniwersalne, a także artykuły dla dzieci. W ofercie Home and You dominują koce poliestrowe, ale do do dyspozycji klientów są również modele akrylowe, akrylowe z domieszką poliestru oraz koce z wiskozy z domieszką akrylu lub bawełny. W sprzedaży dostępne są koce gładkie (Flossy) lub zdobione różnymi fakturami, błyszczącymi wzorami (Divisioni), motywami zwierzęcymi (Roar) lub botanicznymi printami (Tamica), geometrycznymi (Polita) i florystycznymi tłoczeniami (Fiorire), a także, w przypadku tych dziecięcych – bohaterami bajek (Mickey Wins). Koc z Home and You może być wykończony frędzlami (np. Favorit) lub pomponami (np. Ponnie 5). Najtańsze koce Home and You to wydatek rzędu 79 zł, a najbardziej „ekskluzywny” model kosztuje 219 zł.

Narzuty Home and You

Koce Home and You
Asortyment narzut sklepu Home and You jest bardzo zróżnicowany. Przedział cenowy waha się pomiędzy 132 a 399 zł. (Fot.: https://www.home-you.com)

Asortyment narzut sklepu Home and You jest bardzo zróżnicowany. Narzuty oferowane są w różnych wariantach kolorystycznych i rozmaitych wymiarach. W sprzedaży dostępne są narzuty grube, niemal futrzane (np. Lineta), ale również produkty, przypominające wyglądem welur (Minister). Do dyspozycji klientów są również narzuty jednolite lub ozdobione specjalnymi przeszyciami – pikowane. W asortymencie, dla fanów intersujących zdobień, sklep Home and You oferuje narzuty, wykończone falbankami lub pomponami, a dla wielbicieli błyszczących dodatków – z doszytymi koralikami. Ciekawą propozycją jest narzuta Blusher w stylu vintage, którą zdobią subtelne kwiaty i zielona narzuta Flora z nadrukiem w postaci botanicznego motywu – liści egzotycznych roślin. Jeśli chodzi o narzuty Home and You, to przedział cenowy waha się pomiędzy 132 a 399 zł.

Napisz komentarz