Trendy

Koce Jysk – Spora oferta, skandynawski design

W asortymencie sklepów Jysk koce występują w wielu rodzajach. Poznaj ofertę.

Jysk to międzynarodowa sieć sklepów z artykułami dekoracyjnymi, powstała w Danii pod koniec lat siedemdziesiątych XX wieku. Założyciel, Lars Larsen, swój pierwszy sklep otworzył w duńskim mieście Arhus i istnieje on do dzisiaj. W swoim asortymencie markety Jysk posiadają meble, tekstylia domowe, artykuły ogrodnicze i biurowe. Obecnie Jysk to prawie 3000 sklepów na całym świecie. Pierwszy sklep w naszym kraju otworzono w 2000 roku, a aktualnie jest ich już ponad 200. Jysk prowadzi sprzedaż również online i nadal dynamicznie się rozwija.

Pledy i koce Jysk

W asortymencie sklepów Jysk koce występują w wielu rodzajach. Do dyspozycji klientów są koce wełniane, pikowane, polarowe oraz imitujące sztuczne futra. Koce pikowane to doskonałe rozwiązanie podczas pikniku, a ich dodatkową zaletą jest łatwość utrzymania w czystości. Można ich używać również jako narzutę na łóżko bądź kanapę. Pikowane koce Jysk oferowane są w bogatej kolorystyce i ciekawym wzornictwie. Wełniane koce Jysk z kolei sprawdzą się w porze jesiennej i zimowej. Zawartość wełny w tych produktach wynosi 55%, a Jysk oferuje je w dwóch stonowanych kolorach – beżowym i szarym. Oba modele wykończone są frędzlami.

Polarowe koce Jysk to produkty o uniwersalnym przeznaczeniu, ponieważ, dzięki mnogości barw, można je dopasować do wielu aranżacji wnętrza. Koce polarowe w asortymencie Jysk charakteryzują się różną grubością, a to oznacza, że każdy znajdzie model dostosowany do aktualnej pory roku i spełniający oczekiwania. Niewątpliwą zaletą koców polarowych jest to, że można je prać w pralce i nie tracą one wtedy swoich właściwości. Oprócz wspomnianych powyżej rodzajów koców, Jysk oferuje również inne modele o różnych fakturach, splotach i wykończeniach. Produktem wartym uwagi są sztuczne futra, które, jako okrycie, są delikatne w dotyku i przytulne.

Narzuty Jysk

Koce Jysk – Spora oferta, skandynawski design - Koce.Info
Narzuty w asortymencie Jysk występują w urozmaiconych wzorach. (Fot. Jysk.pl)

Przeznaczeniem narzuty jest nie tylko ochrona łóżka czy kanapy przed zniszczeniem i zabrudzeniem, ale niejednokrotnie dodają one sypialni lub salonowi wyjątkowego charakteru. Dzięki narzucie pościel, pod którą śpimy na co dzień, długo utrzymuje swoją czystość i świeżość. Łóżko przykryte kapą sprawia, że całe pomieszczenie staje się przytulne. Narzuty w asortymencie Jysk występują w urozmaiconych wzorach, kolorach i wykonane są z przeróżnych materiałów, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Warto również podkreślić, że klienci Jysk mogą wybrać narzutę dla siebie pod względem rozmiaru i dopasować ją idealnie do swojego łóżka lub kanapy.

Napisz komentarz