Trendy

Tekstylia Nautica Home – gdzie można je kupić?

Ekskluzywna seria tekstyliów w stylu marynistycznym zawita wkrótce do internetowego sklepu koceo.pl. Koceo to jeden z najpopularniejszych i największych dostawców pledów, koców i narzut w Polsce. Firma, oprócz wprowadzenia do swojej oferty produktów Nautica Home, poszukuje również partnerów, którzy chcieliby poszerzyć swój asortyment o tekstylia tej marki.

Ekskluzywna seria tekstyliów marki Nautica Home zawita wkrótce do internetowego sklepu koceo.pl.

Asortyment sklepu Koceo

Koceo oferuje klientom produkty znanych luksusowych marek, w tym cenionego producenta koców i pledów Red Lychee. Realizuje zlecenia zarówno dla klientów biznesowych, jak i dla indywidualnych. Firma zatrudnia wyłącznie wykwalifikowany personel, który angażuje się w swoją pracę na 100%. Pracowników wyróżnia wieloletnie doświadczenie oraz fachowa wiedza. Sklep internetowy Koceo udostępnia swoim klientom wyselekcjonowane produkty, w tym stylowe koce, oryginalne narzuty oraz eleganckie poduszki. Dzięki tym tekstyliom z łatwością można udekorować swój dom, ale także nadać przytulny charakter każdemu wnętrzu. Produkty, dostępne w sklepie internetowym Koceo, wytwarza się z wysokogatunkowych materiałów z jednoczesną dbałością o każdy szczegół. Oferta obejmuje asortyment tekstyliów wykonanych z materiałów pochodzenia naturalnego (m. in. bawełna, wełna i kaszmir) oraz wyroby z surowców syntetycznych. Gama produktowa Koceo jest nieustannie poszerzana o kolejne marki, dlatego też modele Nautica Home niedługo pojawią się w sklepie internetowym.

Gama produktowa Koceo jest nieustannie poszerzana o kolejne marki, dlatego też modele Nautica Home niedługo pojawią się w sklepie internetowym.

Charakterystyka produktów marki Nautica Home

Marka słynie z wysokogatunkowych tekstyliów utrzymanych w stylu marynistycznym. Proponowane produkty najczęściej występują w barwach nawiązujących do tej tematyki, a więc kolorze granatowym, niebieskim, czerwonym i białym. Swoim wyglądem odzwierciedlają morza i oceany. Wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz doskonałym połączeniem barw i motywów. Co więcej, posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100, więc są bezpieczne dla alergików. Nautica Home oferuje pościel, koce, poduszki dekoracyjne, akcesoria łazienkowe i wiele innych produktów, które niedługo będą dostępne w Polsce w sklepie internetowym Koceo oraz na stronie www.nautica-home.pl.

Marka Nautica Home słynie z wysokogatunkowych tekstyliów utrzymanych w stylu marynistycznym.

Styl marynistyczny – czym się wyróżnia?

Motywy marynistyczne często spotyka się w kulturze. Obecne są w malarstwie, grafice, literaturze i kinie. Nawiązują do mórz i oceanów oraz do wszystkiego, co z nimi związane – żeglarzy, statków, podróży morskich i portów. Pościele, koce, akcesoria łazienkowe i poduszki w stylu marynistycznym przeznaczone są dla osób, które chcą przenieść do swojego wnętrza pasję do żeglarstwa i klimatu morskiego. Produkty marki Nautica Home zawierają grafiki, motywy i wzory, które ułatwiają podróż do świata mórz i oceanów. Mogą udekorować wnętrze nadmorskiej restauracji lub pokoju o tematyce marynistycznej. Szeroka gama tekstyliów o takim charakterze umożliwia zamanifestowanie swojego zamiłowania do morza i żeglarstwa na wiele różnych sposobów. To produkty dedykowane osobom, które pragną wyróżnić się z tłumu i przyciągnąć uwagę odwiedzających.

Produkty marki Nautica Home zawierają grafiki, motywy i wzory, które ułatwiają podróż do świata mórz i oceanów.

Napisz komentarz