Koce i wiedza

Czy koce z mikrofibry są ciepłe?

Wraz z nadejściem chłodnych wieczorów wielu z nas poszukuje dla siebie odpowiedniego koca. Wybierając koc na zimę, warto kierować się nie tylko jego wyglądem, ale należy wziąć pod uwagę również jego właściwości. Koce z mikrofibry są chętnie wybierane przez kupujących nie tylko ze względu na mnogość wzorów i kolorów, ale głównie z uwagi na właściwości mikrofibry. Cieszą się dużą popularnością ze względu na łatwość pielęgnacji.

Dlaczego warto wybrać koc z mikrofibry?

Mikrofibra to materiał, do produkcji którego wykorzystuje się włókna poliestrowe i poliamidowe. Taka mieszanka składników przekłada się na wyjątkową trwałość koców z mikrofibry. Wielokrotne pranie i codzienne użytkowanie koców z mikrofibry nie wpływa na ich wygląd. Wraz z upływem czasu pozostają tak samo miękkie i puszyste, jak w chwili zakupu. Warto dodać, że koce z mikrofibry występują w sprzedaży w różnych wzorach i wersjach kolorystycznych. Nadruki, wykonywane na mikrofibrze, są wyjątkowo wyraziste. Odpowiednio dobrane do stylu aranżacji koce z mikrofibry stanowią modne i oryginalne wykończenie wnętrza.

Mieszanka włókien poliestrowych i poliamidowych przekłada się na wyjątkową trwałość koców z mikrofibry.

Czy koce z mikrofibry są ciepłe?

Mikrofibra wyróżnia się wysoką przepuszczalnością powietrza, ale także świetnie utrzymuje ciepło. Koce, produkowane z tej tkaniny, doskonale ogrzewają, a jednocześnie pozwalają naszej skórze oddychać. Mikrofibra dobrze trzyma ciepło i zapewnia spokojny sen, dlatego też znalazła swoje zastosowanie w produkcji pościeli, poduszek i kołder.

Koce z mikrofibry doskonale ogrzewają, a jednocześnie pozwalają naszej skórze oddychać.

Alternatywa dla koców wełnianych

Koce to niezwykle istotne elementy wyposażenia wnętrz w okresie jesienno-zimowym. Klienci chętnie je wybierają nie tylko ze względu na to, że pomagają nam się ogrzać, ale również dlatego, że mogą pełnić funkcję narzuty. Mikrofibra to miękki i ciepły materiał. Ze względu na swoje właściwości pozwala organizmowi regulować temperaturę. Może stanowić zamiennik miękkiego koca wełnianego lub bawełnianego. Oprócz tego, że koce z mikrofibry zapewniają użytkownikowi odpowiedni komfort cieplny, są również wyjątkowo trwałe i pozostają z nami na lata.

Oprócz tego, że koce z mikrofibry zapewniają użytkownikowi odpowiedni komfort cieplny, są również wyjątkowo trwałe i pozostają z nami na lata.

Napisz komentarz